Ataşehir Halı Yıkama Merkezi

Ataşehir halı yıkama merkezimizde halılarınızın nasıl temizlendiğini merak ediyorsanız bu makalemizi inceleyebilirsiniz. Ataşehir’in 1 numaralı halı yıkama merkezinde halılarınız nasıl yıkanıyor? Hangi aşamalardan geçiyor? Ve hijyen temizlik nasıl sağlanıyor? Hepsi bu makalemizde…

Halılarınızı kime yıkatacağınız konusunda kararsız iseniz bu makalemizi okumanızı öneririz. Bu kararsızlıktan kurtulup halılarınızın mis gibi koktuğu evlerinizde keyifle çayınızı içeceksiniz.

Ataşehir bildiğiniz gibi çok hızlı gelişen bir ilçedir. Buna paralel olarak da hizmet sektörü gelişmektedir. Ataşehir’de bir çok halı yıkama firması vardır. Ancak bunların içinde işini profesyonel olarak yapanlar olduğu gibi amatörce yapanlar da vardır. Sonuçta halılarınızı servis elemanlarına veriyorsunuz ve bir kaç gün sonra halılarınızı teslim alıyorsunuz. Nerede yıkandı? Hangi koşullar altında yıkandı bilgi sahibi değilsiniz. Bu makalemizde firmamızın Ataşehir Halı Yıkama Merkezinde halılar nasıl yıkanır kısaca bahsedeceğiz.

  1. Personelimiz Ataşehir halı yıkama merkezine getirdikleri halıları halı toplama alanında kontrol edilmek üzere bırakırlar. Buradan halı yıkama merkezimizin halıları yıkandığı bölüme götürülerek yıkama aşamasına geçilir. Merkezimizde halılar titizlikle, ekolojik halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır. Halı üzerindeki varsa lekeler özel leke çıkarıcılar ile çıkarılır. Yıkama işlemi ortalama 2 ile 5 dakika arasında değişmektedir. Buna halının cinsi ve özelliği etki etmektedir.
  2. Halılar yıkandıktan sonra merkezimizde bulunan 2 adet sıkma makinemizden uygun olanında sıkılır. Burada da ortalama 1 dk. boyunca sıkma işlemi gerçekleşir. Sıkılan halılar güneş görmeyen kapalı kurutma odalarımızda kurutulur.
  3. Kuruyan halılar kontrol edilir ve halı kapartma makinemizde yüksek emiş gücüne sahip makinamız ile kabartılarak paketlenir.

Artık halılar servise hazırdır. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. Ataşehir’de halı yıkamanın adresi: www.atasehirhaliyikama.net

Bir cevap yazın