Ataşehir’de Halı Yıkama

Ataşehir’de halı yıkama firmasını nasıl bulabilirsiniz?

Halı yıkama firmanıza ne kadar güveniyorsunuz? Bu sorular bir çok kişinin kafasını kurcalamaktadır. Buyurun sorulara hep beraber cevaplar arayalım. Halı yıkama sektörü çok geniş bir sektördür. Dışarıdan bakıldığında büyük paralar kazanıldığı düşünülerek bir çok temizlik firması veya şahıs halı yıkama sektörüne girmiştir. Bu işi profesyonel olarak yapanlardan daha fazlası amatörce eski usullerle işi yapmaya çalışmaktadır. Halı yıkatacağınız firmayı bazı kriterlerden eleyerek seçmeniz menfaatinize olacak bir karardır. Bunlar:

  • Ücretsiz servisi var mı?
  • Halıyı kendi bünyesinde mi yıkıyor? Yoksa fason olarak mı yıkıyor?
  • Verdiği hizmette Garanti var mı?
  • En önemlisi müşteri memnuniyeti görüşü nedir? Elber bu soruları daha da çoğaltabiliriz. Fakat en önemlilerini sizinle paylaştık. Bu sorulara alacağınız cevap güvenilirlik bakımından sizlere fikir verecektir. Firmamız ücretsiz servis, kendi tesisimizde titizlikle, % 100 garantili, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak halı yıkamaktadır.

Halı yıkama firmanıza ne kadar güveniyorsunuz?

Halı yıkama firmanızı seçtiniz, ve siparişinizi verdiniz, firma servisi halılarınızı aldı. Bu aşamadan sonra halının temizliği konusunda bir soru işareti var ise halı yıkama firmanızdan halı temizliği konusunda şüphe duyuyorsunuz demektir. Bu şüpheyi en iyi firma adresine giderek veya yakınlarından geçerken uğrayarak giderebilirsiniz. Halı yıkama aşamasından sonra teslim edildiğinde, renkleri daha belirgin olması, temiz bir kokusu olması, eğer parfüm kullanılmışsa mis gibi kokular saçması gerekir. Eğer renginde değişiklik yoksa, kokusunda bir tuhaflık seziyorsanız bilin ki halılar profesyonel anlamda yıkanmamış demektir. Haı yıkama firmanızı acilen değiştirmeniz yine menfaatinize olacaktır.

Firmamız Ataşehir’de güven konusuna büyük hassasiyet göstermekte ve % 100 garantili olarak halı yıkamaktadır.

Bir cevap yazın