İçerenköy Halı Yıkama

Ataşehir ilçesinin en eski mahallelerinden biri olan İçerenköy mahallesine halı yıkama servisimiz vardır. İçerenköy’de halı yıkama için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmet için var gücümüzle çalışmakta ve müşteri memnuniyetini kazanmaktayız.

Bilindiği gibi halılar artık halı yıkama firmalarında yıkanmaktadır. Özellikle İstanbul’da sokakta halı yıkama yasaktır. Hem su israfı hem görüntü kirliliği bunlara en büyük sebeptir. Dolayısıyla günümüzde bir çok kişi halı yıkama firması kurmuştur. Bu işi profesyonel olarak yapanların oldupu gibi denetimsizlikten faydalanarak amatörce, kandırma usulüyle iş yapmaya çalışanlar da vardır.

İçerenköy halı yıkama firmasını nasıl bulacaksınız ?

Arama motorlarına yazacağınız “İçerenköy halı yıkama” ibaresi ile ilk sayfada ilk üç firma içinden birisini tercih edersiniz. Bunu yapılan analizler sonucunda % 90 lık bir bölüm böyle gerçekleştirmektedir. Peki bu ilk üç firmada hangi özellikleri aramalısınız?

  1. Halıları kendisi mi yıkıyor yoksa başkasına mı yıkatıyor?
  2. Müşteri memnuniyeti hangi seviyede?
  3. Ücretsiz servisi var mı?
  4. Halı yıkama sistemi nasıl?
  5. Teslim süresine riayet ediliyor mu?
  6. Kullandığı halı şampuanlarının özellikleri neler?

Bu soruları daha da çoğaltabiliriz. Ama burada önemli olan halı yıkamanın püf noktalarını belirtmeye çalıştık. İyi bir firma halıları kendisi yıkamalı,müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmalı, ücretsi servis hizmeti sunmalı, yerine göre makine ile yıkamalı, yerine göre daha hassas bir şekilde yıkamalı, teslim süresine riayet etmeli ve doğal halı yıkama şampuanları kullanmalıdır. Firmamız bu saydığımız özelliklerin hepsini kapsamaktadır. Kaliteli bir hizmet için her geçen gün kendimizi yenilemekte ve yenilliğe açık bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Biz yani Ataşehir Halı Yıkama, halı yıkama işini severek yapıyoruz.

Bu saydığımız özellikleri Ataşehir halı yıkama firmamız İçerenköy ve tüm servis verdiğimiz mahallerde uygulamaktadır.

Firmamız % 100 müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Bir önceki yazımı olan İran halısı yıkama konulu sayfamıza göz atabilirsiniz.

halı yıkama

Bir cevap yazın