Kayışdağı Halı Yıkama

ataşehir halı yıkama

Ataşehir Kayışdağı mahallesine profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Firmamız 1980 yılında kurulmuştur. Kayışdağı mahallesine halı yıkamadan başka koltuk yıkama, perde temizleme hizmetlerimiz de vardır. Firmamız bu hizmetleri profesyonel olarak vermektedir. Bizim için kaliteli temizlik büyük önem taşımaktadır.

Kayışdağı’nda halı yıkama firması için rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamız % 100 garantili hizmet vermektedir.

Kayışdağı halı yıkama: 0216 342 20 20

Aşağıdaki resimlerde Kayışdağı halı yıkama ile ilgili görüntülere ulaşabilirsiniz. Fetih mahallesi halı yıkama yazımızı da inceleyebilirsiniz. Ataşehir halı yıkama firması İstanbul’da bir çok alanda öncü kuruluşlardan olmuştur. Özelikle tüketicilerimizin bilinçlenmesi açısından  Dernek kurmuş ve bir çok etkinlik düzenlemiştir ( www.ishayder.com ). Halı yıkama, temizlik ve bilimum sektörümüz ile alakalı konularda düzenlenen etkinliklere büyük oranda katılım sağlamışızdır. Bu etkinliklerde teknolojiyi yakından takip etmekte ve bünyemizde de uygulamaktayız. Bir halının nasıl daha temiz olması gerektiği konusunu sürekli olarak irdeleme ve araştırma içinde yer almatayız. Son gerçekleşen Temsiad’ın düzenlediği (2017) temizlik zirvesi de bunlardan bir tanesidir. Firma sahibimiz de bizzat zirveye iştirak etmiş görüş alışverişinde bulunmuştur.

Sonuç olarak kaliteye büyük önem vermekteyiz. Kalitemizi de Kayışdağı halı yıkama hizmeti ile semte ulaştırmaktayız. Ataşehir halı yıkama olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Ataşehir halı temizliği

 

Bir cevap yazın