Firmamız Ataşehir ilçesine Profesyonel Kuru Temizleme hizmeti vermektedir. Bu sayfada sık sık karşımıza çıkan kuru temizleme ile ilgili sorunlara nasıl çözümler uygulayabileceğinizi anlatan bilgiler yer alacaktır.

Kuru temizleme işine 1980’lerde başlamış olan firmamız ilk olarak Üsküdar ilçesinde hizmet vermiştir. Mülkiyeti kendimize ait olan tesisimizde uzun yıllar boyunca hizmet vermişizdir. Gelişen hızlı yapılaşma ile hizmetlerimizin çeşidini de arttırmış ve bir çok temizlik alanında hizmet vermeye başladık.

Günümüzde Kuru temizleme, halı yıkama ve perde yıkama alanlarında hizmet veren firmamız Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçelerine ve çevre semtlere hizmet vermektedir. Geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız bu alanda en kaliteli hizmeti vermek için büyük çaba harcamaktadır. Netice olarak da büyük bir memnun müşteri kitlesine sahip olmuştur.

Hızlı teslimat, garantili hizmet ve uygun fiyat politikası gibi bizi ayırıcı özelliklerle müşterilerimizin gönlünde taht kurmuşuzdur.

Kuru Temizleme
Kuru Temizleme Makinesi
Ataşehir kuru temizleme
Ataşehir kuru temizleme