Ataşehir Halı Yıkama

Firmamız halı yıkama sektöründe uzun süredir var olmuş, profesyonel halı yıkama anlayışını benimseyen ilk firmalardan bir tanesidir. 1980 yılında girdiğimiz bu sektöre bir çok yenilik getirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yenilikçi bir anlayış ile sektörde kendinden söz ettiren firmamız geniş servis ağımız ile Anadolu yakasında başta Ataşehir olmak üzere bir çok ilçeye profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

İstanbul’da binin üzerinde halı yıkama firmasının olduğu tahmin edilmektedir. Tahmin edilmektedir diyoruz çünkü bunların yarısından çoğu resmi kaydı olmadan çalışmakta, kalan azınlıktaki kesimin halı yıkamacılar odasına (halı yıkamacılar Kuru Temizlemeciler odasına tabiidir) kayıtlı olan sayısı da 55 civarındadır.  Görüldüğü gibi profesyonel halı yıkama yapabilmek için denetim mekanızmasının çalıştığı tek kuruluş halı yıkamacılar odasıdır ve üye sayısı da 55’tir. Dolayısıyla denetimsiz halı yıkama işleminin hat safhada olduğu bu sektörde işini profesyonel yapan halı yıkama firmalarını bulmak çok güç olmaktadır.

Firmamız bu sektörde profesyonel halı yıkama işlemi için gerekli olan tüm şartları yerine getirmektedir. Örnek bir halı yıkama firması konumunda tüm İstanbul’lulara hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Yenilikçi bir firma olan Ataşehir halı yıkama firmamız, uygun halı yıkama fiyat anlayışını kaliteli hizmetten kısmadan geniş servis ağına hizmet vermektedir. En kaliteli halı yıkama sistemini her gün geliştirmekte, sektöre yeni giren ekipmanları anında bünyesine dahil etmektedir.

Vizyonumuz: Başta müşteri memnuniyeti olmak üzere, profesyonel halı yıkama sistemini tüm halı yıamacılara örnek olarak İStanbul geneline hizmet vermek diyebiliriz.

ataşehir koltuk yıkama