Bünyan Halısı Yıkama

Ataşehir halı yıkama firmamız halı çeşitlerinden Bünyan halısını yıkama konusunda uzmanlaşmış sayılı firmalardan bir tanesidir. Bu sayfamızda Bünyan halısı yıkama ve teknikleri ile ilgili sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Bünyan halısı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Öncelikle Bünyan Halısı hakkında kısa bilgi verelim:

Bünyan halısı nasıl bir halıdır?

Adını Kayserinin Bünyan ilçesinden alan bu halılar oldukça özel el dokuması halılardır. Türk halıcılığının en önemli halıları arasında gösterilen bu halı çeşidi el dokuması olması sebebiyle de oldukça kıymetli kabul edilen halılardır. Daha çok 6 m2 ve 12 m2 arasındaki ölçülerde değişen ağır görünümlü taban halılarıdır. Zamanın eskitemediği bu halıların tabi ki el dokuması olmaları sebebiyle diğer makine halılarına göre daha şık bir görüntü sundukları şüphesizdir. Daha çok kökboyası ile boyanan ipliklerle dokunan bu halıların canlılığını uzun yıllar koruması için temizliği de ayrı bir önem taşımaktadır.

Bünyan halısını nasıl yıkanmalıdır?

Yukarıda kısaca özelliklerinden bahsettiğimiz bu özel halıların tabi ki temizliği de özel olmak zorundadır. Öncelikle bünyan halısı yıkama esnasında son derece seri davranmak zorundasınız. Halının özellikle tüyleri uzun ise fırçanın tüy aralarına nüfus etmesi temizlenmesi için son derece önemlidir. Kullanacağınız halı yıkama şampuanının da halının renklerine zarar vermemesi için doğru seçilmesini tavsiye ediyoruz. Bünyan halısı yıkama işlemi bittikten sonra hızlıca durulayıp boyaların birbirine karışmaması için de kurulama aşamasında da azami önem gerektiren bu halıların yıkanması anlaşılacağı gibi hiç de kolay değildir. Bu sebepten dolayı Bünyan halılarınızı mutlaka bu işin uzmanına bırakmalısınız. Zira dikkatsiz bir yıkama işlemi veya yıkamasırasında oluşacak bir sorun halının kullanlılamamasına sebep olacak ve onca yapmış olduğunuz masraf da boşa gidecektir. O nedenle bu kıymetli bünyan halısını yıkamaya girişmeden önce gerçekten iyice bir araştırıp düşünmek de fayda vardır. Yukarıda da dediğimiz gibi Bünyan halılarını yıkama konusunda uzman olan firmamız size bu konuda destek vermektedir.

Bünyan halı yıkama fiyatları

Bu halıların yıkama fiyatları tahmin ettiğiniz gibi çok büyük rakamlarda değildir. Her ne kadar halının m2’sine göre fiyat değişse de makul fiyat aralığında  olduğunu sizler de göreceksiniz. Fiyat almak için iletişim sayfamıza ziyaret edebilirsiniz. Elbette fiyat politikamızı büyük oranda etkileyen masraflar ve kaliteli ürün kullanımını göz ardı edemeyiz. Bünyan halıları çok hassas halılar olduğu için çok kaliteli halı şampuanları kullanılmaktayız. Özellikle kurutma esnasında kesinlikle güneşe çıkarmadan sıcak hava akımı ile halıları kurutmaktayız. Böylelikle renklerde solma söz konusu dahi değildir.

Kısaca Bünyan halılarınızı firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz. Firmamız bu konuda uzman bir kuruluştur.

halı yıkama

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız