Ataşehir halı yıkama olarak halı yıkama hizmetimiz ile birlikte koltuk yıkama hizmetimiz de vardır. Koltuklarınız profesyonel ekibimiz tarafından yerlerinde yıkanarak yüksek emiş gücüne sahip makinalarımız ile vakumlanarak temizlenmektedir.

Koltuk yıkama

Her gün kullandığımız koltuklarımızı belirli aralıklarla temizletmemiz özellikle sağlığımız için büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla sık sık koltuklarımızı bu işin uzmanı olan firmalara yıkatmalısınız.

Ataşehir koltuk yıkama

Ataşehir ilçesine ücretsiz servis hizmetimiz ile koltuk yıkama yapmaktayız. İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Ataşehir ilçesinde bu gelişime paralel olarak artan temizlik ihtiyacına bir çok firma talip olmaktadır. Bu firmalar içinde Ataşehirhalıyıkama.net olarak vermiş olduğumuz profesyonel koltuk yıkamam hizmeti ile ayrılarak öne çıkmaktayız.

Koltuk yıkama

Profesyonel koltuk yıkama

Koltuk yıkama işlemi basit gibi görülebilir. Dışarıdan bakıldığında koltuk önce köpüklenir sonrasında makine ile bu köpükler çekilir. Bu kadar basit denilebilir belki ama bu işin dışarıdan gözükmesidir. Oysaki koltuğun yıkama aşamasında kumaşın yeteri kadar yıkanması, kullanılan deterjanın koltuk yıkma için elverişli olması, makine ile koltuk üzerindeki suyun yeteri kadar çekilmesi gibi konular işin püf noktasını teşkil eder. Firmamız bu konulara özellikle dikkat ederek profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

ataşehir koltuk yıkama